Endermologia rewolucja w walce z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową, ujędrnieniem ciała oraz modelowaniem sylwetki.

Endermologia Dermotec - to dobre rozwiazanie, kiedy dieta oraz regularne cwiczenia nie wystarczaja, by wymodelowac cialo lub gdy doslownie chcemy sie lepiej poczuc we wlasnej skorze. Jest to masaz podcisnieniowy, ktory prowadzi m.in. do ujedrnienia i wyszczuplenia sylwetki.

Endermologia to nic innego, jak masaż podciśnieniowy, który działa na podskórną tkankę łączną. Ta nieinwazyjna metoda terapeutyczna polega na rolowaniu i zasysaniu fragmentów ciała, przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Jest wykorzystywana głównie w celu poprawy kondycji skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Podczas zabiegu endermologii wykorzystuje się urządzenie, złożone z dwóch elementów – jednego rolującego, a jednego, generującego podciśnienie. Specjalista, który przeprowadza zabieg, wykonuje precyzyjne ruchy na skórze wybranej partii ciała, by stopniowo i równomiernie poddawać ją działaniu podciśnienia, generowanego przez głowicę. Dzięki jednoczesnemu stosowaniu ucisku oraz siły ssącej, tkanki są delikatnie masowane i ujędrniane, co pozwala pobudzić krążenie, a tym samym, przyspieszyć metabolizm komórkowy. Masaż stymuluje również fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenu i elastyny w skórze, przez co staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

 

Sprawdź Nasz Cennik

lub umów się na wizytę

ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń, osiedle Bielawy. tel: +48 796 229 882

ul. Łyskowskiego 26A/35 , 87-100 Toruń tel: +48 796 019 820

email: biuro@syrenka-torun.pl


 

 

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 796 229 882 lub umów się online:

syrenka-torun.pl