Zabiegi na twarz

Oferujemy skuteczne zabiegi oczyszczające ,nawilżające , odmładzające oraz likwidujące przebarwienia. Używamy nie tylko wysokiej jakości profesjonalnych produktów , ale również nowoczesnego sprzętu. W naszych zabiegach pielęgnacyjnych na twarz wykorzystujemy m.in. mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, sonoforezę, oczyszczanie manualne, mezoterapię mikroigłową , BB Glam, infuzję tlenową, oxybrazje, fale radiowe z laserem oraz kwasy. Zabiegi możemy ze sobą łączyć co pozwoli na uzyskanie lepszych efektów. Do zabiegów stosujemy najwyższej jakości kosmetyki tj.  APIS ,FARMONA, BIELENDA.

Peeling kawitacyjny- jest zabiegiem, który za pomocą ultradźwięków bezpiecznie usuwa ze skóry zanieczyszczenia, martwe komórki, wszelkie zalegające zrogowaciałości naskórka, nadmiar zaskórników, sebum, toksyn oraz bakterii. Co ważne daje efekt głębokiej pielęgnacji i regeneracji bez efektów ubocznych.

Sonoforeza-  to inaczej masaż ultradźwiękowy, który korzystnie wpływa na metabolizm komórek skóry. Zabieg pobudza je do produkcji kolagenu i elastyny, poprawia ukrwienie naskórka i regeneruje uszkodzone tkanki. To efekt ultradźwięków, które docierają znacznie głębiej niż tradycyjne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Oczyszczanie manualne- zabieg przeznaczony przede wszystkim dla cery mieszanej i tłustej ze skłonnościami do powstawania wągrów i zaskórników. Ten skuteczny zabieg polega na ręcznym usunięciu widocznych niedoskonałości oraz zanieczyszczeń gromadzących się pod naskórkiem. Tym samym przywraca skórze naturalny i świeży wygląd oraz przeciwdziała powstawaniu nowych zmian kosmetologicznych.

Mikrodermabrazja- pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjne kontrolowany strumień mikrokryształków.

Oxybrazja- nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Infuzja tlenowa- nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega ona na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstwy skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Mezoterapia bezigłowa- jest bezinwazyjną metodą wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, elektroporacji i ultradźwięków (sonoforezy). Wymienione czynniki fizyczne służą do tego, aby wprowadzić w głąb skóry substancje aktywne bez naruszenia powłok skórnych.

Mezoterapia mikroigłowa- polega na mechanicznych nakłuwaniu skóry urządzeniem wyposażonym w mikroigiełki. Jego celem jest pobudzenie produkcji nowego kolagenu oraz ogólna rewitalizacja skóry.

BB Glam- innowacyjna formuła, która polega na wprowadzeniu cząsteczek naturalnego pigmentu poprzez mikronakłucia w głębsze warstwy naskórka, zabieg nadaje skórze rozświetlenie, redukuje przebarwienia, ujednolica koloryt oraz niweluje cienie pod oczami.

Eksfoliacja kwasami- peeling chemiczny w trakcie którego stosuje się mieszaniny kwasów organicznych w różnym stężeniu. Nakładane na skórę mają za zadanie złuszczyć naskórek i oczyścić pory skóry.

Fale radiowe- działanie ciepła endogennego powoduje pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Włókna kolagenowe w skórze ulegają regeneracji i silnemu napięciu, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu skóry. Penetracja fali radiowej w głąb skóry daje w efekcie odmłodzenie, ujędrnienie i silne odżywienie tkanek.

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 796 229 882 lub umów się online:

syrenka-torun.pl