Stylizacja oczu

Stylizacja rzęs

Metodę przedłużania rzęs dobieramy indywidualnie, pozwala nam to podkreślić piękno spojrzenia z ale i zamaskować pewne niedoskonałości, jak choćby opadająca powiekę, która jest utrapieniem niejednej kobiety.

Rodzaje stylizacji rzęs:

• 1:1

• 2-3D

• 4-6D

• Rzęsy okazjonalne

Stylizacja brwi

Idealną oprawę oka stanowią brwi, to właśnie one nadają naszym oczom piękną ramę.

Rodzaje stylizacji brwi:

• Laminację brwi

• Hennę pudrową

• Hennę proszkową oraz żelową

Henna pudrowa to innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji, w całości oparta na naturalnych składnikach. Dzięki hennie pudrowej wygląd brwi zostaje podkreślony, a włoski z czasem stają się grubsze i mocniejsze. Dodatkowo na zabieg farbowania brwi henną pudrową składa się także regulacja oraz dobranie odpowiedniego kształtu brwi do twarzy.Henna pudrowa to zabieg doskonały dla każdego. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie odpowiedniego odcienia dla posiadaczy różny kolorów włosów. Henna pudrowa doskonale sprawdzi się na cienkich brwiach, ponieważ farbuje także skórę i daje możliwość nadania im pożądanego kształtu. Henna pudrowa może być także stosowana w ciąży, jeżeli wcześniej danych zabieg był już wykonywany. Jest to zabieg bezpieczny, dodatkowo stosowane preparaty są w 100% naturalne.

 

Lifting rzęs to nieinwazyjny zabieg polegający na naturalnym podkręceniu i pogrubieniu rzęs. Podczas liftingu dolne rzęsy odseparowane są od górnych. Na górną powiekę nakleja się silikonową formę, która służy do ustalenia kształtu oraz stopnia podkręcenia włosków. Następnie na rzęsy nakłada się specjalny preparat, który utrwala wybrany skręt.Laminowanie rzęs stanowi kolejny etap ich pielęgnacji. Po podkręceniu włosków konieczne jest bowiem ich odżywienie i wzmocnienie - dzięki temu, że po liftingu dokonana została laminacja rzęs efekty utrzymują się na dłużej. Podczas laminacji na rzęsy nakładana jest odżywka keratynowa, która wzmacnia i nawilża podkręcone włoski. Podobnie, jak tradycyjne tusze i odżywki do rzęs, laminacja regeneruje strukturę włosów, dodaje im blasku i stymuluje ich wzrost.

 

Zabieg laminacji brwi to trwałe ułożenie włosków, w odpowiedniej pozycji i w odpowiednim kształcie.Laminowanie brwi staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem, ponieważ, daje spektakularne efekty. Włoski odpowiednio ułożone będą utrzymywać swą pozycję przez najbliższe tygodnie, nawet te które rosną w dół. Brwi będą wyglądały na gęstsze i bardziej lśniące. W dużej szczególności zabieg dedykowany jest osobom, które posiadają gruby włos, ciężki do ułożenia i przede wszystkim niesforny. Dzięki laminacji brwi, wykonywanie makijażu brwi w domu stanie się znacznie łatwiejsze lub zbędne. Jeśli jesteś posiadaczką bardzo gęstych brwi, po zabiegu laminacji wystarczy, że przeczeszesz je szczoteczką, a one pozostaną na swoim miejscu. Jeśli masz grube włoski ale rzadsze i nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez dodatkowego podkreślenia ich, może się okazać że po laminacji brwi nabiorą one pięknego kształtu, dzięki czemu makijaż brwi stanie się szybki i łatwy. Warto również zaznaczyć, że zabieg laminowania brwi to nie tylko ułożenie niesfornych włosków, ale również odżywienie ich i regeneracja. Tak samo jak w przypadku laminacji i liftingu rzęs!

 

Sprawdź Nasz Cennik

lub umów się na wizytę

ul. Chełmska 13, 87-100 Toruń, osiedle Bielawy. tel: +48 796 229 882

ul. Łyskowskiego 26A/35 , 87-100 Toruń tel: +48 796 019 820

email: biuro@syrenka-torun.pl

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 796 229 882 lub umów się online:

syrenka-torun.pl